ATRIA.SK | Internetový veľkoobchod

Protherm MiGo Link

Kód: 0010037345
130 € –10 %
migo link front 2542610 format f
130 € –10 % 116,42 € / ks
4 až 7 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Internetová brána Protherm MiGo Link

- pre diaľkové ovládanie cez internet prostredníctvom mobilnej aplikácie pre MiGo Select, MiSet, Mipro Sense - vyžaduje sa Wi-Fi pripojenie

- MiGo Link predstavuje internetovú bránu, ktorá umožňuje pripojenie regulátora k domácej sieti WiFi. Po pripojení k aplikácii MiGo Link vám umožňuje jednoducho ovládať vykurovací systém. Teraz môžete nastaviť svoj kotol Protherm len niekoľkými kliknutiami a upraviť nastavenia tak, aby vyhovovali potrebám teplej vody a vykurovania vašej domácnosti.

Aplikácia má viaceré funkcie, ktoré vám umožňujú riadiť vykurovanie jednoduchým a intuitívnym spôsobom. Teraz je možné zapnúť alebo vypnúť vaše zariadenie, naprogramovať si časové úseky, na diaľku prenastaviť nastavenú teplotu alebo dokonca sledovať vašu spotrebu. Môžete si tak kontrolovať svoje pohodlie a flexibilne riadiť vykurovanie aj vo vašej neprítomnosti, napr. vypnúť vykurovanie počas dovolenky a zapnúť ho pred vašim príchodom, aby bola u vás doma po návrate príjemná teplota.

Jednoduchosť Plug & Play

MiGo Link môžete nainštalovať aj bez servisného technika. Pripojenie a inštalácia pod kotol je s novými kondenzačnými kotlami Tiger Condens a Panther Condens zabezpečená jednoduchým systémom plug-and-play. Zariadenie MiGo Link sa napája pomocou kábla z kotla alebo cez sieťový adaptér 230V / 5V /1A. Softvér brány sa pri existujúcom internetovom pripojení aktualizuje automaticky.

Tlačidlo v hornej časti modulu slúži na párovanie s regulátorom (MiGo Select). Na signalizáciu stavu pripojenia brány slúži viacfarebná LED kontrolka.

Upozornenie:

  • Internetová brána MiGo Link nezaručuje plnú kompatibilitu s kotlami so zbernicou eBUS vyrobenými pred rokom 2015 a nie je zaručená plná funkcionalita všetkých funkcií regulátora pri zapojení s takýmito kotlami.
  • Aplikácia MiGo Link pre bránu MiGo Link je dostupná pre zariadenia s prístupom do obchodu s aplikáciami App Store a Google Play.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.