ATRIA.SK | Internetový veľkoobchod

Protherm - SET - Regulátor MiGo Select + brána MiGo Link

Kód: 0020303444
230 € –13 %
Protherm MiGo Select + MiGo Link 0020303444
230 € –13 % 200,10 € / ks
4 až 7 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Protherm - SET - Regulátor MiGo Select + brána MiGo Link

- priestorový regulátor pre diaľkové ovládanie cez internet prostredníctvom mobilnej aplikácie - vyžaduje sa inernetová brána MiGo Link a Wi-Fi pripojenie

-Diaľkové ovládanie kotla nebolo nikdy jednoduchšie. Inteligentný regulátor MiGo Select to umožňuje. Vykurovanie a prípravu teplej vody je možné presne, jednoducho a flexibilne ovládať cez smartfón alebo tablet. Pripojenie k internetu je realizované cez internetový modul MiGo Link, ktorý obdržíte spoločne s regulátorom.

- Vykurovanie a teplá voda sú vďaka regulátoru a aplikácii vždy na dosah, aj keď nie ste doma. Váš dom má vždy dokonalú teplotu, no len vtedy, keď to naozaj potrebujete.

- Menia sa vaše plány na poslednú chvíľu? Aj vtedy MiGo Select dokazuje svoju užitočnosť: vďaka aktivácii režimu „Preč“ môžete rýchlo a jednoducho upraviť programovanie. Iba uveďte, kedy očakávate, že sa vrátite domov a MiGo Select včas vyšle signál do kotla, aby zvýšil teplotu v dome podľa programu.

MiGo Select bol vyvinutý tak, aby fungoval so všetkými novými kotlami, ktoré uvádzame na trh, a s mnohými kotlami Protherm s komunikačným rozhraním eBUS. Ovládaním vášho kotla pomocou inteligentného regulátora ušetríte viac energie a nákladov ako pri inštalácii tradičného regulátora.

Váš osobný asistent vykurovania:

  • Vykurovanie a prípravu teplej vody je možné presne, jednoducho a flexibilne ovládať na diaľku cez smartfón alebo tablet
  • Nastavenie teploty v miestnosti otočným gombíkom
  • Zobrazenie aktuálnej teploty v miestnosti na displeji
  • Meranie vlhkosti v miestnosti - hodnota vlhkosti viditeľná v aplikácii
  • Aplikácia je dostupná pre Android aj iOS
  • Jednoduchá bezdrôtová inštalácia
  • Regulátor je možné umiestniť na stenu alebo zvisle na policu
  • Kompatibilné so všetkými novými kotlami, ktoré uvádzame na trh, a mnohými ďalšími kotlami Protherm s pripojením eBUS.

Upozornenie:

  • Regulátor MiGo Select nezaručuje plnú kompatibilitu s kotlami so zbernicou eBUS vyrobenými pred rokom 2015 a nie je zaručená plná funkcionalita všetkých funkcií regulátora pri zapojení s takýmito kotlami.
  • Aplikácia MiGo Link pre smart regulátor MiGo Select je dostupná pre zariadenia s prístupom do obchodu s aplikáciami App Store a Google Play.

Dodatočné parametre

Kategória: regulácie Protherm
Záruka: 2 roky
Prevedenie termostatu: bezdrôtový
Výrobca: Protherm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti

Spoločnosť Protherm Production patrí do koncernu Vaillant Group a je výrobcom vykurovacej techniky pre mnohé krajiny Európy, Ázie i Afriky. Pre slovenský trh produkuje kotly značiek Vaillant a Protherm. Protherm Production nie je len výrobným závodom. Jeho súčasťou je aj najmodernejšie vývojové centrum, testovacie centrum a distribučno-logistické centrum pre strednú a východnú Európu.

Začiatky spoločnosti siahajú do roku 1991, kedy pôsobila ako predajca vykurovacej techniky v Prahe. Výroba v Skalici bola spustená najprv v spoločnosti Didaktik, odkiaľ bola v roku 1999 presťahovaná do priestorov súčasného závodu. Od roku 2001 sa stala súčasťou nemeckého koncernu Vaillant Group.

Tri slovenské subjekty: Koncern Vaillant Group na Slovensku zamestnáva viac ako 1 800 ľudí. Okrem závodu v Skalici mu patrí aj spoločnosť Vaillant Industrial Slovakia v Trenčianskych Stankovciach, vyrábajúca hydromoduly a rúrky. Predajnou organizáciou pre slovenský trh je spoločnosť Vaillant Group Slovakia, ktorá zabezpečuje i ďalšiu starostlivosť o zákazníka a servis ponúkaných výrobkov.

Koncern Vaillant Group má vyše 140-ročnú históriu a na konte viac ako 2 000 patentov. Je lídrom a priekopníkom v oblasti vykurovacích technológií v Európe. Vo svete má 10 výrobných závodov (osem v Európe, po jednom v Turecku i v Číne) a viac než 12 000 zamestnancov. Vyrába zariadenia značiek Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Bulex, AWB, DemirDöküm, Glow-Worm a Hermann.

Míľniky v Protherm Production2017 – Rekord: vyrobených pol milióna produktov za rok 2017

2016 – Otvorenie nového návštevníckeho centra

2015 – Otvorenie nového testovacieho centra

2013 – Vznik centrálneho logistického skladu East Hub

2011 – Odštartovala výroba závesných nekondenzačných kotlov

2005 – Špecializácia na všetky stacionárne kotly

2001 – Začlenenie do nemeckého koncernu Vaillant Group

2000 – Začiatok výroby s tromi montážnymi linkami

Výroba

Spoločnosť Protherm Production vyrába široký sortiment kotlov a zariadení na ohrev teplej vody. Ide o závesné a stacionárne, kondenzačné aj nekondenzačné kotly, elektrokotly, elektrické ohrievače na prípravu teplej vody i vnútorné jednotky tepelných čerpadiel. V závode v Skalici vznikajú produkty značiek:

Začiatok výroby v zrekonštruovaných priestoroch súčasného sídla spoločnosti sa datuje od roku 2000, kedy sa na troch výrobných linkách vyrábalo 51 000 kusov finálnych výrobkov ročne. Postupom času sa výroba kontinuálne rozrastala až do súčasnej podoby. Pribúdali nové projekty a budovali sa nové výrobné linky. V súčasnosti v závode v Skalici vzniká viac ako 710 000 produktov za rok. Široký sortiment zariadení je vyrábaný pre krajiny Európy, Ázie a Afriky. Najviac sa exportuje do Nemecka, Ruska, Belgicka, Turecka, a Talianska.

V Protherm Production sú používané najmodernejšie elektronické pracovné postupy, vďaka ktorým sa vykurovacie zariadenia na linkách montujú pomerne ľahko. Pracovný postup na LCD obrazovkách sprevádza zamestnancov celým procesom montáže, v textovej aj obrazovej forme. Tento inteligentný elektronický systém uľahčuje výrobu a pomáha vyhnúť sa chybám. Pri nesprávnom použití súčiastky nás upozorní a zastaví montáž produktu na linke.

Výrobné haly závodu v Skalici sú svetlé, čisté a nehlučné priestory. Cieľom Protherm Production je stať sa zelenou výrobou, preto investuje nemalé finančné prostriedky do ekologických riešení, inovácií a sústreďuje sa na šetrenie energie.

Vývojové centrum

Súčasťou Protherm Production je jedno z najmodernejších vývojových centier v Európe. Firma sa môže pochváliť špičkovým vývojovým centrom s výkonnými pracovnými stanicami, moderným laboratóriom a kvalitnou technikou. Členovia vývojového tímu sa primárne podieľajú na inováciách súčasných kotlov a zavádzaní nových výkonnejších modulov. Rodia sa tu nápady pre nové účinnejšie produkty, optimalizuje sa dizajn k zvýšeniu kvality pri zachovaní alebo znížení ceny s prihliadnutím na nové technológie a ich implementáciu. Navyše sa tu zdokonaľujú už existujúce kotly v rámci celej skupiny Vaillant.

Hlavnými úlohami vývojového centra fabriky Protherm Production je vývoj hydraulických modulov do kotlov, plynových kondenzačných i nekondenzačných kotlov a elektro kotlov. Nájdeme tu aj tím udržateľného inžinierstva (Sustaining Engineering) a tím projektového a produktového manažmentu. Konečná podoba výrobku vzniká vďaka úzkej spolupráci vývojových pracovníkov firmy Protherm Production s vývojármi z ostatných spoločností koncernu.

V rámci vývojového centra vznikli nedávno aj nové oddelenia. Jedným z nich je Oddelenie intelektuálneho vlastníctva, ktorého úlohou je registrovanie nových patentov. Rozšírili sme aj skupinu simulačných inžinierov, ktorú tvoria odborníci na CAE simulácie.

Vývojové centrum má v súčasnosti 63 zamestnancov. Jeho súčasťou je aj rozšírená prototypová dielňa a moderné testovacie centrum. To, čo naši vývojári navrhnú, skompletizujú v prototypovej dielni, otestujú v laboratóriu a nakoniec zavedú do sériovej výroby.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.