ATRIA.SK | Internetový veľkoobchod

EasyControl

EasyControl predstavuje revolúciu.

Inteligentný regulátor s aplikáciou vám umožňuje jednoducho ovládať kúrenie v každej miestnosti a poskytovať tak maximálny komfort kedykoľvek a kdekoľvek chcete. 

Vďaka stolovému stojanu môžete inteligentný regulátor umiestniť kdekoľvek v domácnosti.

Je to jednoducho praktické, najmä pri modernizácii.

 

EasyControl CT200 - inteligentné ovládanie vykurovania a prípravy teplej vody
EasyControl je viaczónový programovateľný inteligentný termostat pre vykurovanie a prípravu teplej vody, ktorý je napojený na internet a ktorý možno prevádzkovať pomocou tejto aplikácie.
Pri inštalácii tejto aplikácie je možnosť spustiť aplikáciu v režime demo, bez prístupu k internetu, do regulácie EasyControl alebo do vykurovacieho zariadenia, ktoré predvedie rozsiahle funkcie a jednoduchosť použitia. EasyControl je kompatibilný s niekoľkými značkami napr. Bosch, Junkers, atď.

EasyControl CT200 - inteligentné ovládanie vykurovania a prípravy teplej vody
EasyControl je viaczónový programovateľný inteligentný termostat pre vykurovanie a prípravu teplej vody, ktorý je napojený na internet a ktorý možno prevádzkovať pomocou tejto aplikácie.


Individuálne riadenie teploty
Pomocou EasyControl možné nastaviť až 20 zón (alebo miestností), každý s individuálnym programom a teplotami. Tým zaistíte, že v každej zóne máte správnu komfortnú teplotu a že každá zóna je ohrievaná len vtedy keď chcete, tým dochádza k úspore energie. Regulácia teploty v jednotlivých zónach vyžaduje inštaláciu voliteľných inteligentných radiátorových hlavíc EasyControl.

Jednoduché použitie
Intuitívne ovládanie EasyControl a moderný dizajn uľahčujú ovládanie pomocou vstavaného farebného dotykového displeja alebo aplikácie.
• Dodáva sa s prednastavenými programami, ktoré možno ľahko upraviť tak, aby vyhovovali vašim potrebám.
• Funkcia EasyControl má "prázdninový režim", ktorý vyžaduje zadať iba začiatok a koniec. Môžete tiež nastaviť iné typy udalostí ako štátny sviatok alebo deň doma.
• Každá jednotka EasyControl obsahuje rýchlu inštalačnú príručku. Ďalšie informácie sú k dispozícii na webovej stránke: www.bosch-easycontrol.com vrátane príručiek k produktom, zoznamom kompatibilných zariadení a videí, ktoré poskytujú ďalšie podrobnosti o konkrétnych funkciách.

 Jednoducho múdrejší
Pokročilé programovanie EasyControl ponúka pomoc pri zvyšovaní energetickej účinnosti, napríklad:
• Ekvitermická regulácia, ktorá reguluje teplotu vody v systéme a tým zvyšuje účinnosť a užívateľský komfort.
• Na rozdiel od iných inteligentných regulácii vykurovania vám systém EasyControl pomôže spravovať nastavenie teplej vody a to vedie k ďalším úsporám a komfortu.
• Vizuálne zobrazenie údajov o spotrebe energie môže pomôcť zistiť, kde možno dosiahnuť potenciálnych úspor.

 

 

Individuální regulace teploty
Pomocí systému EasyControl lze nastavit až 20 zón (nebo místností), z nichž každá má individuální programy a teploty. Tím je zajištěna správná komfortní teplota v každé zóně a každá zóna je vytápěna pouze tehdy, když si to přejete, čímž se šetří energie. Regulace teploty v každé zóně vyžaduje instalaci volitelných inteligentních radiátorových hlavic EasyControl.

Snadné použití
Intuitivní ovládání a moderní design systému EasyControl usnadňují ovládání pomocí vestavěného barevného dotykového displeje nebo aplikace.
- Dodává se s přednastavenými programy, které lze snadno upravit podle vašich potřeb.
- Funkce EasyControl má "prázdninový režim", který vyžaduje pouze zadání času začátku a konce. Můžete také nastavit jiné typy událostí, například státní svátek nebo den doma.
- Každá jednotka EasyControl obsahuje stručnou instalační příručku. Další informace jsou k dispozici na webových stránkách www.bosch-easycontrol.com včetně příruček k produktům, seznamů kompatibilních zařízení a videí, která poskytují další podrobnosti o konkrétních funkcích.

 Jednoduše chytřejší
Pokročilé programování systému EasyControl pomáhá například zvýšit energetickou účinnost:
- Ekvitermní regulace, která reguluje teplotu vody v systému, aby se zvýšila účinnost a uživatelský komfort.
- Na rozdíl od jiných inteligentních ovládacích prvků pro vytápění vám systém EasyControl pomáhá řídit nastavení teplé vody, což vede k dalším úsporám a pohodlí.
- Vizuální zobrazení údajů o spotřebě energie může pomoci určit, kde lze dosáhnout potenciálních úspor.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie