ATRIA.SK | Internetový veľkoobchod

SALUS 11M

Kód: 312043
94,28 € –5 %
16424 salus 11m
94,28 € –5 % 89,63 € / ks
Predaj skončil

Detailné informácie

Podrobný popis

Termostat SALUS EUROTEMP 11M pre ovládanie trojcestného ventila v kotlovom okruhu pre kotle na tuhé palivo (drevo, uhlie, pelety a dalšie)

 

 • Ovláda trojcestný ventil v kotlovom okruhu a zabezbečuje stálu vratnú vodu späť do kotla
 • Zabraňuje korózií kotla
 • Vypína a zapína kotol podla izbového termostatu
 • Nastavuje teplotu výstupnej vody do vykurovacieho systému

 

EUROTEMP 11M je moderné, procesorom riadený termostat s grafickým podsvieteným displejom a jednoduchým ovládaním. Termostat intelignentně ovláda funkcie vykurovacieho systému s trojcestným ventilom.


V vykurovacích systémoch s kotlami prístroj EUROTEMP 11M ovláda funkciu ventilu a udržuje teplotu vracajúce sa vody na požadovanej úrovni. Pri správnom nastavení je zamedzené zrážanie vlhkosti na povrchu kotla pri ohreve vody, čo výrazne predlžuje živostnosť kotla. Tepelné čidlo termostatu meria aktuálnu teplotu vracajúci sa vody v potruví ústiacim do kotla.

Termostat EUROTEMP 11M disponuje systémom Antystop, ktorý chráni čerpadlo pred zatuhnutím alebo zanesením. Mimo vykurovaciu sezónu spustí procesor termostatu EUROTEMP 11M každých 14 dní čerpadlo po dobu 30 sekúnd. Aby bola funkcia Antystop v prevádzke, nesmie byť termostat mimo vykurovaciu sezónu vypnutý.

POUŽITIE

 • Ovladá trojcestný ventil vykurovacieho systému

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

 • Rozsah riadenie teploty: 10-70 ° C
 • Rozsah merania teploty: 0-110 ° C
 • Hysterézia: 2 ° C
 • Max. prúd: 3A AC
 • Napájacie napätie: 230V AC
 • Počet čidiel: 2x
 • Príložné čidlo: 1,5 m (v prípade potreby dlhšieho snímača sa na nás môžete obrátiť na uvedených kontaktoch)
 

Dodatočné parametre

Kategória: termostaty čerpadlá a kotolne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Produkt nahradený novým: https://468714.myshoptet.com/avansa-2007/

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti 

Kto sme?

Sme súčasťou spoločnosti Computime Group Limited, ktorá je známa inovatívnymi výskumnými projektami v oblasti riadiacej elektroniky. Poskytujeme riešenia pre reguláciu tepelnej a obnoviteľnej energie. Máme bohaté skúsenosti s tým, čo robíme. Od roku 1974 poskytujeme služby zákazníkom na priemyselných aj spotrebiteľských trhoch v Ázii, v Severnej Amerike a v Európe.

Ekológia

Regulácia optimalizuje činnosť vykurovacieho systému, čím chráni životné prostredie. Automatizácia budov obmedzuje emisie znížením nadmerného výkonu či zbytočnej spotreby energie a je tak dôležitým nástrojom v boji proti globálnym klimatickým zmenám a ich negatívnym dopadom.

Úspory

Regulácia vykurovania prináša do vášho domáceho rozpočtu skutočné úspory. Harmonogram činnosti vám umožní nastaviť teplotu v jednotlivých miestnostiach domácnosti podľa ich funkcie a životného štýlu členov domácnosti. Zabránite tak finančne nákladnému prehrievaniu interiéru.

Pre všetky typy vykurovania

Ponúkame inovatívne riešenia v oblasti automatizácie budov s možnosťou online riadenia. Produkty SALUS Controls sú vhodné na riadenie všetkých typov vykurovania (radiátorové, podlahové, elektrické, teplovzdušné). Umožňujú regulovať činnosť kotla, čerpadla ÚK, TÚV alebo iného vykurovacieho či chladiaceho zariadenia.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie