ATRIA.SK | Internetový veľkoobchod

RINNAI

Webová stránka značky: RINNAI

O spoločnosti 

UŽ 90 ROKOV PRINÁŠAME TECHNOLOGICKÉ INOVÁCIE ĽUĎOM NA CELOM SVETE

Spoločnosť Rinnai Corporation sídli v Nagoji, Japonsko.

Založili ju v roku 1920 páni Hidejiro Naito a Kanekichi Hayashi. V súčasnosti má v skupine celkom 45 spoločností po celom svete, z toho 23 výrobných závodov. Zamestnáva približne 10.500 zamestnancov.

Rinnai vždy vyvíjal zariadenia a technológie pre spaľovanie zemného plynu vo všetkých aspektoch ich používania. Rinnai je jedným z najväčších výrobcov zariadení na vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody na svete. Dnes Rinnai vyrába a dodáva mnoho výrobkov, od ohrievačov vody až po kondenzačné kotly, od klimatizácií, tepelných čerpadiel až po ohrievače vzduchu a sušičky prádla. V Ázii je spoločnosť Rinnai známa tiež ako prominentný zástupca medzi výrobcami kuchynských spotrebičov (varné dosky, rúry, variče ryže, náradie pre catering, atď.).

Kvalita výrobkov Rinnai je známa po celom svete. Osobitnú pozornosť venujeme životnému štýlu a životnému prostrediu každej krajiny, do ktorej exportujeme. Všetky tieto prvky sa odrážajú vo vývoji a marketingu našich produktov. Globálna sieť Rinnai zahŕňa silné zastúpenie v Ázii a Oceánii, taktiež v Amerike a Európe.

NEUSTÁLY VÝVOJ

Prístup spoločnosti Rinnai je zameraný na potreby zákazníkov. Je založený na princípe poskytovania tepla bezpečným a efektívnym spôsobom, na zvýšenie komfortu používateľov s dôrazom na ich pohodlie.

Požiadavky na plynové zariadenia, vrátane ich efektivity, bezpečnosti, kompaktnej veľkosti a zníženej hmotnosti sa neustále menia. V dôsledku toho sa výrobky Rinnai neustále vyvíjajú, sú podporované technologickými a výrobnými inováciami.

Oddelenie výskumu a vývoja v Rinnai sa dôrazne zameriava na štúdium a implementáciu environmentálne udržateľných a užívateľsky prívetivých technológií. Príkladom toho všetkého je vývoj technológií spaľovania vyvinutých spoločnosťou Rinnai, ako sú nízkoenergetické systémy a keramické horáky s mimoriadne nízkymi emisiami NOx (oxidy dusíka). V súlade s našim hlavným cieľom (poskytovaním absolútne bezpečných výrobkov) Rinnai vyvinul špičkové technológie, ako je elektronika a výroba senzorov, s cieľom produkcie všetkých komponentov pre výrobu maximálne bezpečných zariadení.

Cieľom spoločnosti Rinnai je dodávať zákazníkom produkty, ktoré im pomôžu vytvoriť pohodlnejší a udržateľnejší životný štýl a znížia prevádzkové náklady, v súlade s požiadavkami trhu. Rinnai neustále pracuje na tom, aby zabezpečil, že komfortná životná úroveň a štandard komfortného bývania bude prístupný čoraz väčšiemu počtu ľudí.

Sedem sľubov charty Rinnai

  1. Budeme dodržiavať prístup plne orientovaný na zákazníka, založený na princípe, že naša prítomnosť na trhu závisí výlučne od kvality výrobkov, ktoré vyrábame.
  2. Budeme poskytovať výrobky, ktoré ponúkajú bezpečnosť, pohodlie, vymoženosti a sú priateľské voči životnému prostrediu.
  3. Budeme sa usilovať o zlepšenie života ľudí prostredníctvom našich produktov, získavaním rozsiahleho know-how súvisiaceho s dosiahnutím súladu medzi technologickým konceptom vykurovania a životným štýlom.
  4. Budeme pracovať na posilnení väzieb medzi členmi skupiny Rinnai po celom svete s cieľom dosiahnuť vzájomnú prosperitu a kvalitnejšie produkty pre našich zákazníkov.
  5. Budeme budovať dôveru: Ako členovia spoločnosti môžeme mať prospech z blahobytu našej komunity iba tým, že k nej aktívne prispievame.
  6. Budeme dávať prioritu nášmu záväzku “harmónie, ducha a pravdy”, ktoré sú našimi hlavnými hodnotami.
  7. Ako dôstojní členovia spoločnosti budeme dodržiavať zákon a budeme konať v súlade s etickými hodnotami.

File:Rinnai logo.svg

Žiadne produkty značky RINNAI sa nenašli...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.