ATRIA.SK | Internetový veľkoobchod

NOVASERVIS

Webová stránka značky: NOVASERVIS

O spoločnosti 

NOVASERVIS je popredný výrobca slovenských vodovodných batérií (METALIA) a kúpeľňových doplnkov (NOVATORRE) nielen v Českej republike, ale aj v strednej a východnej Európe. Široký sortiment významne dopĺňajú žiadané produkty ako inštalatérsky program NOVASERVIS, WC sedátka PRESTIGE, KANDRE, sprchovací program a tiež záhradný program DAYE. Naša spoločnosť má vo svojom portfóliu nielen vlastné výrobky, ale tiež produkty kvalitných zahraničných značiek FERRO, LA TORRE, NADIA RUBINETTERIE a ďalšie.

NOVASERVIS pôsobí na našom trhu už od roku 1990, kedy sa firma zamerala na predaj v oblasti vybavenia kúpeľní. V roku 1995 sa NOVASERVIS spojil so spoločnosťou METAL Znojmo a. s. – tradičným výrobcom mosadzných kúpeľňových doplnkov značky NOVATORRE v Českej republike. Od roku 2000 sú v znojemskom závode vyrábané tiež vodovodné batérie METALIA. V roku 2011 sa Novaservis spol. s r. o. stal súčasťou silnej nadnárodnej Poľskej skupiny FERRO.

Systém riadenia výroby je v súlade s medzinárodnou normou ISO 9001 - "systém manažérstva kvality". NOVASERVIS disponuje širokou výrobnou a vývojovou základňou a všetky jeho produkty pred uvedením na trh prechádzajú rozsiahlymi skúškami.

Naším prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť s nami aj s našimi produktmi, a práve preto je motto našej spoločnosti: QUALITY - DESIGN - STYLE

Predstavenie firmy

NOVASERVIS pôsobí na našom trhu už od roku 1990, kedy sa firma zamerala na predaj v oblasti vybavenia kúpeľní. V roku 1995 sa NOVASERVIS spojil so spoločnosťou METAL Znojmo a. s., tradičným výrobcom mosadzných kúpeľňových doplnkov značky NOVATORRE v Českej republike. V roku 2011 vstúpila spoločnosť GRUPA FERRO do spoločnosti Novaservis, fúzia znamenala posilnenie spoločnosti a rozšírenie predajných trhov.

Systém riadenia výroby je v súlade s medzinárodnou normou EN ISO 9001 - "systém manažérstva kvality". Neustálym zavádzaním noviniek a inovácií sa snažíme vyjsť v ústrety požiadavkám zákazníkov. 

Pôsobenie na trhu

NOVASERVIS je súčasťou skupiny FERRO, ktorá pôsobí na poľskom, českom a slovenskom trhu.

Krajiny, ktoré majú v súčasnosti najväčší podiel na exporte výrobkov FERRO SA sú: Rumunsko, Ukrajina, Francúzsko, Bulharsko a Rusko. Podrobnú štruktúru predaja na export znázorňuje nižšie uvedený obrázok.

 

Na poľskom trhu Skupina FERRO distribuuje svoje výrobky prostredníctvom dvoch kanálov - tradičného a obchodných sietí s vybavením typu "dom a záhrada".

Tradičný kanál distribúcie, v súčasnej dobe v Poľsku najrozšírenejší, funguje na báze spolupráce s centrami veľkoobchodného predaja, veľkoobchodnými sieťami (oi .: zo Saint Gobain Dystrybucja, Onninen, PSB), nákupnými skupinami (oi. zo SBS, ABG, Sangroup), a s veľkoobchodmi po celej krajine. V tomto modeli sú najväčší veľkoobchodní odberatelia zdrojom zásobovania pre menšie veľkoobchody, inštalatérov a maloobchody. Mimo tradičných kanál, skupina FERRO predáva svoju ponuku prostredníctvom veľkoplošných špecializovaných obchodov (oi. Leroy Merlin, Castorama, OBI, Bricoman).

Konkurenčná prevaha

Kľúčovými činiteľmi, ktorí umožňujú Skupine FERRO udržať pozíciu jedného z lídrov na trhu, sú nasledujúce konkurenčné prevahy:

  • Široký a neustále sa zväčšujúci sortiment
  • Skupina FERRO drží jedno z popredných miest v krajine v oblasti podielu v predaji sanitárneho vybavenia a inštalácií. Skupina vlastní nasledujúce značky: Ferro, Weberman, Metalia, Titania a Novatorre, a tiež zastupuje talianskych výrobcov Caleffi a Cimm. To jej dáva výraznú prevahu nad konkurenciu a poskytuje silné miesto na trhu
  • Bohatá ponuka a široký sortiment výrobkov umožňujú systematicky zvyšovať podiel na trhu a povedomie o značke  

Rozsah činnosti

Mimo pôsobenia v Poľsku, Skupina FERRO predáva svoje výrobky na mnohých zahraničných trhoch, a zároveň sa tak stáva jedným z najväčších výrobcov sanitárneho vybavenia a inštalácií v strednej a východnej Európe. Umožňuje to súčasne maximalizáciu prínosu úspory z rozsahu činnosti, a zároveň vďaka pôsobeniu na mnohých trhoch sa zvyšuje povedomie o značke.

Výroba

Výroba prostredníctvom slovenskej továrne NOVASERVIS v Znojme a čínskej spoločnosti Yuhuan AMG Just Valve Co. Ltd. umožňuje pružne reagovať na zmeny v dopyte na trhu, a zároveň udržať minimalizáciu nákladov a vysokú kvalitu výrobkov.

Vysoká kvalita výrobkov

Skupina neustále prijíma opatrenia smerujúce k získaniu čo najlepších parametrov kvality. FERRO kladie osobitný dôraz na splnenie požiadaviek platných noriem, udržanie vysokých technických parametrov, bezpečnosti a funkčnosti svojich výrobkov. Skupina Ferro má zavedený Systém riadenia kvality ISO 9001: 2008.

Renomé značky FERRO

  • Skupina bola mnohokrát odmenená a vyznamenaná za vysokú kvalitu výrobkov, povedomie o značke a operačnú efektivitu.
  • Výrobky FERRO boli mnohokrát odmeňované, dostali okrem iného: vyznamenanie "Teraz Polska" 2010, zlaté vyznamenanie a Grand Prix "Laur Konsumenta 2010".
  • Zákonom predpísané povolenia, osvedčenia a technické schválenia.
  • Skupina získala významnú konkurenčnú prevahu získaním francúzskeho osvedčenia potvrdzujúceho dodržanie obmedzujúcich noriem a umožňujúceho pôsobenie na tamojšom trhu. Osvedčenie ISO 9001: 2008 pre skupinu Ferro získali mimo FERRO SA, tiež Ferro International a Yuhuan AMG Just Valve Co. Ltd.

Na stiahnutie | NOVASERVIS

Žiadne produkty značky NOVASERVIS sa nenašli...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie