ATRIA.SK | Internetový veľkoobchod

Herz

Webová stránka značky: Herz

O spoločnosti 

HERZ, spol. s r.o. bola založená už v roku 1994 materskou spoločnosťou HERZ Armaturen, Ges.m.b.H. so sídlom vo Viedni.

Poslaním našej spoločnosti je vytváranie komplexných riešení pre technické zariadenia budov, cez technický návrh, spoluprácu s investorom, s projektantom, s montérom, až po dodávku tovaru a následnú popredajnú starostlivosť. Na slovenský trh dodávame širokú paletu produktov pre vykurovanie, chladenie, rozvody pitnej vody a rozvody plynu. Našu ponuku sme od roku 2003 rozšírili o produkty pre oblasť solárnych systémov, kotlov na biomasu a tepelných čerpadiel. K prírastkom z posledných rokov patrí skupina vodovodných batérií a produktov, vyrobených pod značkou UNIVERSA.

Naše skúseností, stabilita firmy, komplexnosť ponuky, kvalita produktov a zákaznícka podpora sú devízy, vďaka ktorým dlhodobo patríme k lídrom na trhu v našom segmente.

História

História firmy siaha až do roku 1896, kedy Franz Gebauer a Viktor Lehrer založili spoločnosť Gebauer & Lehrer. Od svojich počiatkov spoločnosť vyrábala armatúry a v roku 1908 jej produktový katalóg obsahoval už niekoľko tisíc položiek. Už pred 1.sv.vojnou spoločnosť vo výrobe zamestnávala viac ako 300 robotníkov. Po 2.sv.vojne nastala reorganizácia závodov a od roku 1950 sa podnik začal orientovať na vývoz. Ďalšia modernizácia výroby v 60-tych a 70-tych rokoch minulého storočia priniesla výrazný nárast vývozu regulačných armatúr a výsledkom vlastného výskumu a vývoja sa stal v roku 1972 prvý termostatický ventil HERZ.

V roku 1973 bola spoločnosť premenovaná na HERZ Armaturen AG a roku 1990 prešla transformáciou na Ges.m.b.H. Nové a nové dcérske spoločnosti prinášajú značku HERZ do ďalších oblastí sveta. Rastúci počet „materských“ výrobných závodov zase prispieva ku rozširovaniu škály vyrábaných produktov a ich inovácie pre nové oblasti využitia.

Spoločnosť HERZ Armaturen Ges.m.b.H. je jedným z najvýznamnejších rakúskych, ale aj medzinárodných výrobcov produktov pre oblasť technických zariadení budov.

HERZ

Žiadne produkty značky Herz sa nenašli...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.