ATRIA.SK | Internetový veľkoobchod

DANFOSS

Webová stránka značky: DANFOSS

O spoločnosti 

Danfoss je rodinná spoločnosť so silným zmyslom pre filantropiu a spoločenskú zodpovednosť. Práca je organizovaná v rámci množstva špecializovaných nadácií Danfoss. Každý z nich má svoje vlastné ciele a oblasti podpory. 

Inovácie postavené na pevných koreňoch

Mads Clausen (1905-1966) je zakladateľom spoločnosti Danfoss, dnes jednej z najväčších spoločností v Dánsku. Jeho impozantné technické zručnosti spolu s talentom porozumieť budúcim potrebám svojich zákazníkov zrodili globálnu spoločnosť, na ktorú dohliada z jeho rodiska Nordals. Aj keď si zachoval globálnu perspektívu, zároveň si hlboko vážil miestnu komunitu a ľudí, ktorí umožnili rast spoločnosti Danfoss. 

Pre dobro spoločnosti Danfoss

V roku 1970 Bitten Clausen, vdova po Madsovi Clausenovi, založila nadáciu Bitten & Mads Clausen. Urobila tak ako súčasť generačnej výmeny v spoločnosti Danfoss s cieľom posilniť budúcnosť spoločnosti Danfoss. Vytvorenie nadácie znamenalo, že spoločnosť Bitten Clausen previedla 50 % akciového kapitálu spoločnosti Danfoss A/S na nadáciu a založila zmluvu o zverení svojich aktivít.

Hlavným cieľom nadácie je zaručiť finančný a konkurenčný rozvoj spoločnosti Danfoss. Ak sa dosiahne hlavný cieľ nadácie, môže sa rozhodnúť podporiť spoločnosť Danfoss A/S nepriamo prostredníctvom iných iniciatív. Správna rada nadácie vyberá iniciatívy, ktoré chce podporiť. Žiadosti o finančné prostriedky nie je možné adresovať nadácii.

Nadácie Danfoss

V priebehu rokov Danfoss a rodina Clausenovcov založili niekoľko ďalších nadácií s cieľom podporovať hodnotné veci v južnom Dánsku, najmä na ostrove Als, kde má Danfoss ústredie.

Tieto nadácie Danfoss prijímajú žiadosti o financovanie a prispievajú na charitatívne účely. Niektoré nadácie zvažujú žiadosti od zamestnancov Danfossu, zatiaľ čo iné zvažujú žiadosti od externých strán. Najväčšou z týchto nadácií je Fabrikant Mads Clausen Foundation.

Kvalita, spoľahlivosť a inovácia

Danfoss, poháňaný potenciálom elektrifikovanej spoločnosti a poháňaný príležitosťami prechodu na digitál, je inžinierska technológia, ktorá pomáha svetu vyťažiť z mála oveľa viac. S prísľubom kvality, spoľahlivosti a inovácií, ktoré sú hlboko zakorenené v našej DNA, dodávame širokú škálu produktov a riešení v rámci našich obchodných segmentov Danfoss Climate Solutions , Danfoss Drives  a Danfoss Power Solutions . 

Podpora udržateľnej transformácie

V spoločnosti Danfoss premieňame slová na činy. Je to v našej DNA. Takže s pribúdajúcimi príležitosťami dávame seba a našich zákazníkov do dokonalej pozície, aby sme mohli riadiť trvalo udržateľnú transformáciu.

CO2 neutrálne do roku 2030

Svoje podnikanie prevádzkujeme zodpovedným a spoľahlivým spôsobom, aby sme vytvorili čo najudržateľnejšiu hodnotu pre všetkých našich akcionárov. A ako súčasť tohto dlhodobého záväzku k udržateľnosti sme si stanovili cieľ stať sa CO2 neutrálnymi do roku 2030, pričom naším hlavným cieľom je energetická efektívnosť.

Sme plne oddaní cieľom trvalo udržateľného rozvoja OSN

Naša široká škála produktov sa dotýka mnohých cieľov trvalo udržateľného rozvoja , ale rozhodli sme sa zamerať naše úsilie tam, kde dosiahneme najväčší vplyv. To zahŕňa zabezpečenie čistej vody a hygieny, dostupnú a čistú energiu, udržateľné mestá a komunity a zodpovednú spotrebu a výrobu.

30 % žien vo vedúcich pozíciách do roku 2025

Naším cieľom je 30 % vedúcich žien v roku 2025. Veríme, že rozmanité a inkluzívne pracovisko podporuje kreativitu, inovácie a širšiu perspektívu pri rozhodovaní, optimalizuje náš výkon a služby zákazníkom.

File:Danfoss-Logo.svg - Wikimedia Commons

Žiadne produkty značky DANFOSS sa nenašli...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.