ATRIA.SK | Internetový veľkoobchod

SALUS ERT30FS s predĺženým čidlom

Kód: NC-24166
48,20 € –4 %
61700 salus ert30fs s predlzenym cidlom
48,20 € –4 % 45,84 € / ks
Predaj skončil

Detailné informácie

Podrobný popis

Manuálny termostat SALUS ERT30FS s predĺženým čidlom
 
 
SALUS ERT30FS je denný elektronický manuálny termostat s prehľadným a podsvieteným LED displejom, zobrazujúci indikáciu aktuálneho stavu vykurovacieho systému na termostate. Termostat SALUS ERT30FS je jednoducho obslužný termostat kontrolujúci a regulujúce vykurovací systém.
 
 
Termostat SALUS ERT30 disponuje systémom PWM a systémom ochrany ventilu VPF pre reguláciu podlahového teplovodného vykurovania SALUS.
 
 
Čidlo termostatu SALUS ERT30FS stráži teplotu podlahy v rozmedzí 20-60 ° C a v prípade, že teplota podlahy dosiahne nastavenú hodnotu, termostat dočasne vypne, čím chráni tým podlahu pred prehriatím.
 
 
Technické paramtere:
  • Rozsah riadenie teploty: 5-30 ° C
  • Presnosť teploty: + / - 0,5 ° C
  • Max. odporová záťaž: 10A
  • Napájanie: 230V, 50Hz
  • Spínanie: 230V
 

Dodatočné parametre

Kategória: termostaty pre podlahovku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Produkt nahradený novým: https://www.atria.sk/avansa-2007/

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti 

Kto sme?

Sme súčasťou spoločnosti Computime Group Limited, ktorá je známa inovatívnymi výskumnými projektami v oblasti riadiacej elektroniky. Poskytujeme riešenia pre reguláciu tepelnej a obnoviteľnej energie. Máme bohaté skúsenosti s tým, čo robíme. Od roku 1974 poskytujeme služby zákazníkom na priemyselných aj spotrebiteľských trhoch v Ázii, v Severnej Amerike a v Európe.

Ekológia

Regulácia optimalizuje činnosť vykurovacieho systému, čím chráni životné prostredie. Automatizácia budov obmedzuje emisie znížením nadmerného výkonu či zbytočnej spotreby energie a je tak dôležitým nástrojom v boji proti globálnym klimatickým zmenám a ich negatívnym dopadom.

Úspory

Regulácia vykurovania prináša do vášho domáceho rozpočtu skutočné úspory. Harmonogram činnosti vám umožní nastaviť teplotu v jednotlivých miestnostiach domácnosti podľa ich funkcie a životného štýlu členov domácnosti. Zabránite tak finančne nákladnému prehrievaniu interiéru.

Pre všetky typy vykurovania

Ponúkame inovatívne riešenia v oblasti automatizácie budov s možnosťou online riadenia. Produkty SALUS Controls sú vhodné na riadenie všetkých typov vykurovania (radiátorové, podlahové, elektrické, teplovzdušné). Umožňujú regulovať činnosť kotla, čerpadla ÚK, TÚV alebo iného vykurovacieho či chladiaceho zariadenia.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.