Lumar NZ 600 L

 

Číslo produktu: LUMAR NZ 600 L
Dostupnosť: Skladom
bežná cena 287 EUR
naša cena bez DPH: 193 EUR
naša cena s DPH (20 %):
232 EUR

Automatický záložný zdroj pre elektrické zariadenia, ako sú kotle, či obehové čerpadla na ústredné vykurovanie. Záložný zdroj Lumar NZ 600 L by nemal chýbať vo výbave každej kotolne na drevo, či tuhé palivo. Keďže sa kotol na drevo, pri výpadku energie nezastaví, drevo horí stále aj niekoho hodín. Môže tak dôjsť k prehriatu, pretrhnutiu kotla, alebo v tých najhorších prípadoch aj ku požiaru. Záložný zdroj Lumar NZ 600 L bude v tejto situácií dodávať elektrickú energiu na beh čerpadla,  ktoré bude odvádzať teplú vodu do systému, a tým ochladzovať kotol a regulácii kotla, ktorá sa postará o prípadne regulovanie kotla, alebo prestupu do útlmu.

Lumar NZ 600 L, ktorá svojími parametrami uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. V porovnaní s ostatnými konkurentami  a výkonom prístroja má aj výbornú cenu a to je pre zákazníka veľmi dôležité. Prístroj je cetrifikovaný a schválený obchodnou inšpekciou Slovenska. Ďalej spĺňa všetky elektrotechnické normy a direktívy EC, EMC, EEC, EN, IEC a má plný sínusový výstup.

Prístroj Lumar NZ 600 L je plne automatický. Ak by došlo k výpadku el. energie  z pripojenej batérie vyrába 230V 50 Hz a chráni tak vaše čerpadlo, kachle, krby, kotle na palety a iné ďalšie spotrebiče napojené na ústredné kúrenie. Ak sa el. sieť obnoví,  prístroj automaticky dobije pripojený akumulátor. Tento prístroj je taktiež vhodný pre použitie k počítačom a môžeme ho zapojiť pomocou RS232 kábla a nainštalovania priloženého softwaru.

 

  • Výkon : 600 W
  • Vstupné napätie : 230 V / 50 Hz 
  • Výstupné napätie: plný sínusový výstupný priebeh napätia 230 V ( + 25%, - 35% ) automatické rozlišovanie
 
 
 
Prístroj je tichý a neruší v obytnej miestnosti !
 
Batéria a svorky na jej pripojenie nie sú súčasť dodávky.

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.